11 maja, 2026 Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasisty Rozpoczęły się egzaminy ósmoklasisty W Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Wojcieszowie rozpoczęły się egzaminy ósmoklasisty. Wszystkim uczniom klas ósmych życzymy powodzenia, spokoju oraz jak najlepszych wyników! ✍️